DĀVANU KARTE !!!

 

- fotosesijai

- kāzu fotosesijai

- fotokursiem http://stylefoto.lv/lat/txt/fotokursi/#content

 

           

 

Kāzu fotosesija dāvanā!    

 

Tā ir brīnišķīga un neaizmirstama dāvana jaunlaulātajiem. Jūs ne tikai uzdāvināsiet   jaunlaulātajiem šo kāzu fotosesiju, kura radīs gan viņiem gan viņu tuviniekiem interesantus un jaukus brīžus, bet arī atbrīvos jaunlaulātos no rūpēm meklēt fotogrāfu, jo viņiem visticamāk jāatrisina vēl pietiekami daudz dažādu organizatorisku jautājumu.

 

 

Es piedāvāju vairākus kāzu dāvanu karšu variantus:

 

 

Šie piedāvājumi ir izveidoti tikai kā piemēri. Katras kāzas ir unikālas. Protams, dāvanu karšu turētāji var izmantot kartes pēc saviem ieskatiem un izmantot citus fotostudijas pakalpojumus.

 

 

Es piedāvāju iegadaties dāvanu karti par jebkādu summu vai arī izvēlēties kādu no zemāk piedāvātajiem variantiem.

 

Kāzu dāvanu kartes:

 

1. 198LVL

Fotosesija kāzu dienā. Fotogrāfs iemūžinās līgavas sagatavošanos, jaunā pāra satikšanos. Tiks fotografēta laulību ceremonija un mirkļi pirms kāzu mielasta. Cenā ir iekļautas 10 labāko bilžu apstrāde.Pārējās bildes tiek samazinātas līdz ērtam datorekrāna izmēram (izšķirstspējai) un ierakstītas DVD/CD diskā.

 

2. 380LVL

Klasiska kāzu fotosesija, notiek kāzu dienā. Fotogrāfs iemūžinās līgavas sagatavošanos, jaunā pāra satikšanos. Tiks fotografēta laulību ceremonija un mirkļi pirms kāzu mielasta. Šī dāvanu karte ietver arī fotografēšanu kāzu mielasta laikā. Šī pakete ietver:

 

-         fotogrāfa darbu

-         visu izdevušos fotogrāfiju pēcapstrāde

-         25 drukātas fotogrāfijas 15x23 cm formātā

-         visu fotogrāfiju ierakstīšana DVD diskā

-         video rullīša izgatavošana no bildēm (priekš YouTube vai DVD)

-         visa fotografētā materiāla saglabāšana

Visi bildēšanas etapi iepriekš tiek apspriesti ar notikuma dalībniekiem. Tiek sastādīts rīcības plāns un pārbraucienu maršrutu plāns.

 

3. 750LVL

Šī dāvanu karte ir paredzēta, lai sniegtu maksimālu rezultātu no kāzu fotosesijas. Jaunajam pārim tiek piedāvāta ne tikai visa kāzu notikuma fotografēšana, bet arī papildus fotosesija pirms un pēc kāzām, kas atļaus bez steigas un stresa fotografēt uzstādījumu bildes. Papildus fofosesiju var noorganizēt neparastās vietās. Ir daudz unikālu variantu. Visa diena būs veltīta fotosesijai, kas atļaus izveidot bildes pēc iespējas labākas.

Šajā papildus dienā var radīt savu kāzu stāstu pilnvērtīgāk nekā pašā kāzu dienā. Visas veiksmīgās bildes tiks apstrādātas un ievietotas fotoalbumā vai fotogrāmatā (pēc jaunā pāra vēlēšanās).

Šī pakete ietver:

 

-         fotogrāfa un asistenta darbu

-         vizāžista, stilista un friziera darbu izbraukuma fotosesijai

-         divas fotografēšanās dienas

-         visu izdevušos fotogrāfiju pēcapstrāde

-         drukātas fotogrāfijas 15x23 cm formātā

-         visu fotogrāfiju ierakstīšana DVD diskā

-         fotogrāmatas vai fotoalbuma maketēšana un izgatavošana

-         video rullīša izgatavošana no bildēm (priekš YouTube vai DVD)

-         visa fotografētā materiāla saglabāšana

Visi bildēšanas etapi iepriekš tiek apspriesti ar notikuma dalībniekiem. Tiek sastādīts rīcības plāns un pārbraucienu maršrutu plāns.

 

 

4.

Dāvanu karte attālināto kāzu fotosesijai.

 

Jūs jautāsiet – kas tās tādas, attālinātās kāzas? Šajā gadījumā tā ir domātas kāzas, kas tiek svinētas ārpus Latvijas robežām un uz kurām līdzi jums dodas fotogrāfs no Latvijas. Visbiežāk atvest uz kāzām savu fotogrāfu ir lētāk un drošāk, nekā meklēt kādu uz vietas.

 

Nereti pāri dod priekšroku savas kāzas organizēt kādā eksotiskā valstī, piemēram, Indijā, vai arī paši nāk no dažadām valstīm un kultūrām. Tās var arī nebūt pašas kāzas, bet pēckāzu fotosesij, kas notiek kāzu ceļojuma laikā. Iztēlojaties, cik unikālas ir profesionāla fotogrāfa uzņemti kadri, piemēram, safari, okeāna krastā vai eksotiskā mežā.

Šis ir ideāls variants romantiķiem, kas vēlas lieliski pavadīt laiku un reizē saņemt elpu aizraujošas sava ceļojuma fotogrāfijas. Fotografēšanai var tikt izmantota viena, divas dienas, kurās izveidot neaizmirstamu kāzu ceļojuma stāstu, bēt pēc tam turpināt atpūtu un baudīt medus mēnesi.

Īpašais piedāvājums – pašreiz attālināto kāzu fotosesijai ir īpašs piedāvājums. Par to sīkāku informāciju var saņemt pie fotogrāfa.

 

Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no iegādes brīža. Ģeogrāfiski fotosesija var notikt jebkurā vietā uz pasaules. Tālu pārbraucienu gadījumos (vairāk kā 30 km no Rīgas) visi transporta un citi izdevumi dāvanu kartes cenā neietilpst un ir jāapmaksā atsevišķi.

 

Dāvanu karti nevar samainīt pret naudu, un to neatjauno, ja tā tiek nozaudēta vai beidzies tās izmantošanas termiņš. 

Pasūtiet kāzu fotosesiju jūnijā vai augustā un saņemiet papildu fotosesiju – pirms vai pēc kāzām!!!

 

 

Fotosesija dāvanā!!!

 

Esat aizdomājušies par neparastām dāvanām savam draugam, draudzenei, paziņām vai savai ģimenei?

Fotosesija dāvanā – lieliska iespēja dāvanu padarīt unikālu un neaizmirstamu. To var dāvināt uz dzimšanas dienu vai uz kāzām jaunlaulātajiem, vai vienkārši lai iepriecinātu sev tuvos cilvēkus.

 

  

1.

Es piedāvāju iegadaties dāvanu karti par jebkādu summu vai arī izvēlēties kādu no zemāk piedāvātajiem variantiem.

 

 

2. 100LVL

Cenā ir iekļautas 2 fotografēšanās stundas studijā vai izbraukumā un 5-7 labāko bilžu apstrāde. Pārējās bildes tiek samazinātas līdz ērtam datorekrāna izmēram (izšķirstspējai) un ierakstītas diskā. Fotosesija ir paredzēta vienai personai.

 

 

3. 175LVL

Cenā ir iekļautas 4< fotografēšanās stundas studijā vai izbraukumā un 10-15 labāko bilžu apstrāde. Pārējās bildes tiek samazinātas līdz ērtam datorekrāna izmēram (izšķirstspējai) un ierakstītas CD/DVD diskā.

Fotosesijā piedalīsies profesionāls stilists un vizāžists, samaksa par viņu pakalpojumiem jau ir iekļauta cenā.

Bildēšanās koncepciju mēs apspriežam iepriekš, pēc vajadzības sagatavojam aksesuārus un atrodam vietu fotosesijai (tas var būt kā studijā, tā izbraukumā: interjerā, dabā, pilsētā).

Rezultātā kartes īpašnieks saņems 10-15 perfekti apstrādātas un izdrukātas fotogrāfijas. Pārējās tiks ierakstītas CD/DVD diskā. Fotosesija ir paredzēta vienai vai divām personām.

 

 

4. 250LVL

Cenā ir iekļautas 6 fotografēšanās stundas studijā vai izbraukumā un 20-25 labāko bilžu apstrāde. Pārējās bildes tiek samazinātas līdz ērtam datorekrāna izmēram (izšķirstspējai) un ierakstītas diskā.

Foto slaidu prezentācija - mēs sagatavosim foto slaidu prezentāciju, izvēlēties piemērotāko mūziku un ielādēt to portālā YouTube. Tad Tu varēsi nosūtīt saiti uz prezentāciju saviem draugiem vai arī ievietot to savā blogā!

Fotosesijā piedalīsies profesionāls stilists un vizāžists, samaksa par viņu pakalpojumiem ir iekļauta cenā.

Bildēšanās koncepciju mēs apspriežam iepriekš, pēc vajadzības sagatavojam aksesuārus un atrodam vietu fotosesijai (tas var būt kā studijā, tā izbraukumā: interjerā, dabā, pilsētā).

Noslēgumā kartes īpašnieks saņems 20-25 perfekti apstrādātas un izdrukātas fotogrāfijas. Pārējās tiks ierakstītas diskā. Fotosesija ir paredzēta vienai vai divām personām.

 

 

5. 450LVL

Fotosesija + fotogrāmata!

(Fotogrāmata ir unikāls foto albums grāmatas formātā, tajā var būt gan attēli, gan teksti.)

Fotogrāmata tiek drukāta vienā eksemplārā, bet pēc vajadzības var tikt nodrukāta jebkurā daudzumā.

Cenā ir iekļautas 4-6 fotografēšanās stundas studijā vai izbraukumā un 25 labāko bilžu apstrāde. Pārējās bildes tiek samazinātas līdz ērtam datorekrāna izmēram (izšķirstspējai) un ierakstītas CD/DVD diskā. Fotosesijā piedalīsies profesionāls stilists un vizāžists, samaksa par viņu pakalpojumiem jau ir iekļauta cenā. Bildēšanās koncepciju mēs apspriežam iepriekš, pēc vajadzības sagatavojam aksesuārus un atrodam vietu fotosesijai (tas var būt kā studijā, tā izbraukumā: interjerā, dabā, pilsētā).

Noslēgumā kartes īpašnieks saņems 25 perfekti apstrādātas un izdrukātas fotogrāfijas. Pārējās tiks ierakstītas diskā. Fotosesija ir paredzēta vienai vai divām personām.

Tāpat kartes īpašnieks saņem fotogrāmatu ar savām bildēm. Fotogrāmatas formāts tiek apspriests atsevišķi.

Fotosesija ir paredzēta vienai vai vairākām personām.

 

 

6.

Attālināta fotosesija.

Tā ir fotosesija Latvijā vai aiz tās robežām. Tā varbūt medusmēneša, atpūtas brauciena vai ekstremāla pārgājiena reportāža. Fotogrāfs var pavadīt jūs ceļojumā un notvert interesantākos brīžus – jūs baudīsiet ceļojumu un nepievērsīsiet uzmanību fotogrāfiju uzņemšanai, bet noslēgumā saņemsiet tādas bildes, kādas citos apstākļos būtu neiespējami uzņemt.

 

 

7. 150LVL

Ģimenes fotosesija.

Ģimenes portreti studijā vai pie jums mājās. Cilvēku daudzumam nav nozīmes

 

 

©Aleks Kend / Stylefoto Studio / +371 22572324, 29147193 email: stylefoto.studio@inbox.lv


Top.LV