By and sell photos on photostocks: 


Imagerstock: 

http://imagerstock.eu/members/signup.php


Shutterstock: 

http://www.shutterstock.com/g/alekskend?rid=515191


Fotolia: 

https://us.fotolia.com/p/201439732/partner/201439732


Alamy: 

Stock photography by Aleksandrs Kendenkovs at Alamy
Visas fotogrāfijas no sadaļas Archive un autora imidža galerijas Daba,Pilsēta, Jūrā, Apkārt radīti izmantošanai reklāmā, kalendāru veidošanai, atklātnītēm un citai poligrāfiskai produkcijai.


Arhīvs pastāvīgi tiek papildināts ar jaunām fotogrāfijām, tāpēc, ja jūs nevarat atrast jums nepieciešamo fotogrāfiju vai arī esošās sižets pilnībā neapmierina jūsu prasības, lūdzu kontaktējieties ar mums. Mēs centīsimies atrast jūs interesējošos foto uzņēmumus. (Tiem darbiem, kas atrodas saitā, var būt plaša tematiskā sērija, kas pagaidām vēl nav izvietota saitā.)

 Sūtot pasūtījumu, lūdzu uzrakstiet kontaktinformāciju. Pasūtījuma cenu un apmaksas noteikumus var uzzināt pa talr: +371 29147193, 22572324 vai rakstot uz stylefoto@inbox.lv ( labak zvaniet !!! )


Visas fotogrāfijas ir iegūstamas ar ierobežotām tiesībām. Iegūšanas un lietošanas noteikumi katram gadījumam tiek pārskatīti atsevišķi. Visas fotogrāfijas tiek nogādātas ciparu veidā, atbilstoši klienta vajadzībām ( izmēri Mb, failā formāts utt. )
Lai iegūtu plašāku informāciju par fotogrāfiju iegūšanas un lietošanas noteikumiem, kontaktējieties ar mums. 


Interjeru noformēšana
Fotogrāfijas var tikt izmantotas interjera noformēšanai. Šada gadījumā fotogrāfijas izdruka un noformāšana notiek ņemot vērā dotā interjēra īpatnības. Fotogrāfijas var būt noformētas rāmīšos un ietvaros pēc pasutītāja vēlēšanās. Noformētu darbu piemērus var redzēt šeit.
Augstā oriģinālu kvalitāte ļauj izdrukāt fotogrāfijas lielā formātā.

©Aleks Kend / Stylefoto Studio / +371 22572324, 29147193 email: stylefoto.studio@inbox.lv


Top.LV