Speciālais piedāvājums – šis piedāvājums ir spēkā fiziskām personām. Reklāmas un komerciālie projekti tiek apspriesti katrā gadījumā atsevišķi.

Zvani tūlīt! Iespējams, ka varēsim sarunāt fotografēšanu jau šodien! Vai arī pieraksties jebkurā tev piemērotā laikā.

Ja Jums vajag bildes biznesam vai pat vienkārši lai iepriecinātu sevi, savus tuviniekus un izbrīnīt draugus ar savu jaunu imidžu, tad droši ņemiet par labu kādu no SPECIĀLĀ PIEDĀVĀJUMA variantu!!!

 

1.   Cena – 30-50 EUR. Fotosesijas ilgums aptuveni 1 stundu.

 

Vai vēlieties dabūt kvalitatīvas bildes savam interneta profilam vai draugiem? Mēs organizēsim fotografēšanos studijā vai ārā pēc Jūsu izvēles. Jūs saņemsiet 5-7 speciāli apstrādātas fotogrāfijas, bet pārējās mēs samazināsim un ierakstīsim uz CD.  +++ ņemiet līdzi savu draugu vai draudzeni, un abiem šis pakalpojums izmaksās 30-50 EUR

 

2.   Cena – 75.00 Ls. Fotosesijas ilgums aptuveni 2-3 stundas.

Ja vēlieties skaistas un kvalitatīvas bildes vai pat nelielu portfolio, šis variants ir domāts Jums! J Mēs izveidosim Jums tēlu un organizēsim fotografēšanos studijā vai ārā ar studijas profesionālo gaismu. Jūs saņemiet 10 ideāli apstrādātas fotogrāfijas, bet pārējās mēs samazināsim un ierakstīsim CD.  +++ Nāciet ar savu otro pusīti un šis pakalpojums jums abiem maksās tikpat cik vienam – 75.00 EUR !!!

3.   Cena – 130 EUR. Fotosesijas ilgums aptuveni 4 stundas.

    

Ja vēlieties skaistas un kvalitatīvas bildes vai pat nelielu portfolio, šis variants ir domāts Jums!  Mēs izveidosim Jums tēlu un organizēsim fotografēšanos studijā vai ārā ar studijas profesionālo gaismu. Jūs saņemiet 15 ideāli apstrādātas fotogrāfijas, bet pārējās mēs samazināsim un ierakstīsim CD.  +++ Nāciet ar savu otro pusīti un šis pakalpojums jums abiem maksās tikpat cik vienam – 130 EUR!!!

 

 

4.    Cena – 195 EUR. Fotosesijas ilgums aptuveni 4 – 6 stundas.

Ja vēlieties justies, kā topmodele (-is) un Jums ir nepieciešams profesionāls portfolio ar atbilstošām bildēm, tad šī iespēja ir domāta Jums! 

Fotografēšanās procesā piedalīsies profesionāls stilists un vizāžists, kuru pakalpojumu izmaksas ir iekļautas cenā. Fotosesijas koncepciju mēs apspriedīsim pirms tam, pēc nepieciešamības piegādāsim arī aksesuārus un atradīsim piemērotāko fotosesijas vietu (tā var notikt gan studijā, gan ārā: kādā interjerā, dabā, pilsētas vidē…) Rezultātā Jūs dabūsiet 15 perfekti apstrādātas un izdrukātas bildes, bet pārējās mēs ierakstīsim CD. Tāpat arī varam bezmaksas uztaisīt rullīti ar fotosesiju un ielādēt to portālā YouTube.

5.  Fotografēšana mūziķiem, dejotājiem un citiem skatuves māksliniekiem

Speciāli radošiem kolektīviem (muzikālām grupām, dejotājiem u.c.) mēs esam  izstrādājuši jaunu piedāvājumu. Kopā mēs varam radīt jūsu grupas fotoimidžu, izdomāt dažādus fotosesiju variantus, sadarbojoties ar stilistiem, izvēlēties piemērotāko apģērbu un aksesuārus. Kā arī varam izveidot kvalitatīvu prezentācijas foto apkopojumu albumu, plakātu un preses relīžu noformēšanai. Šāda fotosesija var notikt gan studijā, gan ārā.

Pēc fotografēšanās mēs izvēlēsimies ap 10 labāko bilžu apstrādei, bet pārējās tiks ierakstītas uz CD. 

+ Rullīti ar jūsu fotogrāfijām mēs ielādēsim portālā YouTube bezmaksas. Fotosesijas ilgums ir aptuveni 4 – 6 stundas. Cena – 250 EUR

       6.  Kāzu fotosesija dāvanā!

            

Tā ir brīnišķīga un neaizmirstama dāvana jaunlaulātajiem. Jūs ne tikai uzdāvināsiet    jaunlaulātajiem šo kāzu fotosesiju, kura radīs gan viņiem gan viņu tuviniekiem interesantus un jaukus brīžus, bet arī atbrīvos jaunlaulātos no rūpēm meklēt fotogrāfu, jo viņiem visticamāk jāatrisina vēl pietiekami daudz dažādu organizatorisku jautājumu.

Lūdzu zvaniet!

       

       7.   Fotosesija dāvanā!

            Apnikušas banālas dāvanas>>?

Jūs esat padomājuši par īpašu dāvanu savam draugam, draudzenei vai savai ģimenei?

 

Fotosesija dāvanā – brīnišķīga iespēja padarīt šo dāvanu par unikālu un neaizmirstamu! To var uzdāvināt gan dzimšanas dienā gan kāzu dienā jaunlaulātajiem vai arī vienkārši mēs varam iepriecināt sev tuvus cilvēkus.

Piedāvāju Jums dažus dāvanu kartes variantus.

Lūdzu zvaniet!

 

 

Papildus pakalpojumi:

Fotogrāfiju pēcapstrāde – 3-10 EUR par foto.

Katrā piedāvājumā jau ir iekļauta dažu fotogrāfiju apstrāde, bet, ja pēc kāda laika vēlēsies saņemt vēl dažas bildes apstrādātā veidā, mēs to noteikti varēsim izdarīt. Mēs vienmēr saglabājam visu fotogrāfiju oriģinālus. 

Foto slaidu prezentācija YouTube. 25 EUR 

 

©Aleks Kend / Stylefoto Studio / +371 22572324, 29147193 email: stylefoto.studio@inbox.lv


Top.LV