100gab XFP putekļu ierobežojums 10G 40G XFP modulis QSFP ftth modulis seguma šķiedras Modemu mīksta silikona bezmaksas piegāde ELINK

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€21.24

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat:13065838003

Pls sazinieties ar mums brīvi atlaide, ja liels daudzums.^_^

100gab XFP putekļu ierobežojums 10G 40G XFP modulis QSFP ftth modulis seguma šķiedras Modemu mīksta silikona bezmaksas piegāde ELINK

Pic Rādīt:

Tagi: antenas wi fi, Šķiedras, 4g modemu, gpon maršrutētāju, gpon onu, ftth rīks, godu, dsl modemu adsl2, e saiti, optisko modemu
krāsa melns
Zīmola Nosaukums NoEnName_Null
Preci SC adapteri plug
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
DAUDZUMS 100gab
Saderīgs Huawei
Objekta Garumu 1m
Veids Simplex
Modeļa Numurs DCXFP
Materiāls Silikona
Izmērs XFP
Savienotāja Tips Hibrīds

Uzrakstīt recenziju

100gab XFP putekļu ierobežojums 10G 40G XFP modulis QSFP ftth modulis seguma šķiedras Modemu mīksta silikona bezmaksas piegāde ELINK

100gab XFP putekļu ierobežojums 10G 40G XFP modulis QSFP ftth modulis seguma šķiedras Modemu mīksta silikona bezmaksas piegāde ELINK

1 Recenzijas
€222.30

Bezmaksas piegāde Huawei X2CS 2 Porti 10GE Augšupsaites OLT Karti ar SFP+ Module 10G raidītāju karti X2CS par OLT MA5680T MA5683T ​ Fotogrāfijas:

0 Recenzijas
€28.82

Lūdzu piezīme savu nepieciešama SADERĪBA kad pasūtījums !WDM SFP+ 10km/20km/40km/60KM LC Tx1330/Rx1270nm 10G APRAKSTI : BiDi SFP+ ir īpaši izstrādāta augstas veiktspējas integrētu duplex datu pārraide, izmantojot single mode optisko šķiedru.Šī radiostacija modulis ir saderīgs ar Enhanced Small Form Factor Pluggable Modulis SFP+ Multisource Nolīgums

1 Recenzijas
€19.76

Īpašības: Viena holed (iepriekš sarukuši) Skaidrs, piedurknes dizaina Gludu nerūsējošā tērauda armatūras loceklis Blīvējuma struktūra piemērota, lai temperatūra Pagarināts starplikas garums Zemu sarauties temperatūras Iepriekš instalēta nerūsējošā tērauda vai keramikas stienis Ietver vienu vai lenti šķiedras, Plašs izmēru klāsts, Ekspluatācijas temperatūra

1 Recenzijas
€21.94

Optiskās šķiedras Bize SC UPC OM3 Optisko šķiedru savienojumiem piedāvā ātru veidu, lai veiktu sakaru ierīču jomā.Tie ir izstrādāti, ražoti un pārbaudīti.Saskaņā ar protokolu un darbību nosaka nozares standartus, kas atbilst jūsu visstingrākās mehāniskās un izpildījuma specifikācijām. Funkcijas 1. SC, LC, FC, MU, ST, MT-RJ, E2000 pieslēgvieta

Saistītie Produkti