【Qualcomm QCC5121] aicina Ticwatch TicPods 2 Pro AI TWS Bluetooth Austiņas Ātri - Komandu Duālā Mikrofona Trokšņu Slāpēšanas Ar Uzlādes Gadījumā

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€90.48

€133.07

>>> Izceļ

Qualcomm Čipu QCC5121

Qualcomm QCC5121 Čipu atbalsta aptX un AAC, kas var samazināt bezvadu pārraides kavēšanās audio un video uz zemāko, galvenokārt zemu enerģijas patēriņu.

TicmMotion Kontroles Nodaļas Vadītājs

Papildus uzņemsiet touch paneļa kontroles austiņām.TicPods 2 Pro pievieno TicmMotion galvas kontroles metodes.Jūs vienkārši māt galvu, lai atbildētu uz zvanu, vai krata galvu divreiz, lai atteiktu zvanu, kad tālrunis zvana, nāk.

Quick-Komandas

TicPods 2 Pro ir Ātrs-Komandas balss kontroles, lai jūs atbildētu uz zvanu vai pārslēgtos mūzika, ko tikai uz īsu komandu.Piemēram, "Hang-on" beidzot jūsu zvanu.

Dual Mikrofons ar Trokšņu Samazināšana

Tiesības earbud ir būvēti divi mikrofoni ar trokšņu samazināšanas funkciju, kas nodrošina kristāldzidru runāt pat trokšņainā vidē.

>>> Bildes

TicPods 2 AI Palīgs, krata galvu, lai "kontrole" un "runā" !Vadošā taisnība bezvadu konfigurācija: Qualcomm 5121 vadošo mikroshēmu Bluetooth 5.0 stabils savienojums 13mm liela dinamiskā skaļruņa spole aptX / AAC augstas kvalitātes protokola AI black tehnoloģiju inovācijas mijiedarbība: TicMotion galvas kontrole Quick-Komandas Kutēšana nulles touch Mobvoi / SIRI Hi, maz balss palīgs

Atbrīvojiet rokas un jāatbild ar nod

Pašattīstības TicMotion vadītājs manipulācijas algoritmu, iebūvēti seši ass sensors, jums var atbildēt / noraidīt uzmanīgi pavirša / kratot savu galvu divreiz, kad jūs zvanu.

Zvanu funkcija ļauj abās ausīs jālieto vienlaicīgi un kreisās auss, lai tikt izmantots atsevišķi.

Nod divas reizes, lai atbildētu uz zvanu / Krata galvu divreiz, lai atteiktu zvanu

Vienu vārdu komandu, lai viegli dziesma / piekārt Nav modināšanas vārdi ir vajadzīgi, un Ātri Komandas ir tieši kontrolēt. "nākamā dziesma" / "Sākt spēlēt" / "Pārtraukt spēlēt" / "Atbildēt" / "piekārt" Slaida un pielāgotu skaļumu Smaguma pārvelciet touch funkciju, "scratch" austiņas, tas būs pabeigtu jūsu norādījumiem ātri.Double click next / piekārt zvanu ilgtermi nospiediet 2s,pamosties balss asistents / atteikt zvanu, Pavelciet uz augšu un uz leju,volume +/-

HiFi bass, no 13mm lielu dinamisko tinuma Jutību līdz 132dB @ 1kHz, cilvēka balss ir silts un ritmiska.Atbalsta apxX un AAC izcilu skaņas kvalitāti, atjaunot patieso informāciju par skaņu.

Qualcomm vadošo mikroshēmu Bluetooth 5.0, vienmērīgu, stabilu, zema latentuma QCC5121 vadošo mikroshēmu. 100% veiktspējas uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes modeļiem. 4 reizes vairāk atmiņas nekā iepriekšējās paaudzes.Jaunās paaudzes Bluetooth 5.0, viens otru savienojumu.

Mazs ķermenis, liela jauda

30mAh augsta blīvuma akumulatoru un 390mAh uzlādes kaste, akumulators, atbalsta Veids-C ātrās uzlādes tehnoloģiju, mazu ķermeņa rāda, pilns ar ilgstošu enerģiju.Vienas pilnas uzlādes, visilgāk nepārtrauktu klausīšanās laiks ir 4 stundas. 20 stundas uzlādes nodalījumā.

Iedarbību ipx4 sertificēti, profesionāli un ūdensizturīgs sweatproof Nokārtojusi profesionālo PX4 splash pierādījums, sertifikācijas, nav svarīgi, cik nosvīdis jums ir slodzes laikā vai valkājot šo austiņu nokrišņiem, nav stresa.

Viegli uzlikt monēta kabatā

Lūpu izmēra austiņas kapsula kaste, viegli nodot monētas kabatā, viegli veikt apkārt, atveriet mobilo mūzikas pieredzi jebkurā laikā.

TicPods 2 austiņu gadījumā ir 42% mazāks nekā iepriekšējās paaudzes.

Puse-in-auss dizains, gaismas pietiekami, lai aizmirst, Ieviešot ergonomikas jēdziens un ērts dizains ar pusi-in-auss vienu austiņu sver tikai 4.2 g, kas ir tikpat viegls kā nekas.TicPods 2, Ilgāk Valkāt, Vairāk Elpojošs.Likts uz - spēlēt mūziku, pacelšanās - pauze, Iebūvēts augstas precizitātes sensors jutīgai auss atklāšanu.Likts uz austiņas, atskaņot mūziku, pacelšanās un pauze, dodot jums vairāk viedo baudu.Super stabilu fit, nevar nokratīt Cieši pieguļošs dizains, Nav svarīgi jūs izmantot / dejas, jūs nevarat atbrīvoties no šīs austiņas.

Uzvarēt trīs starptautiskas dizaina balvas un Tā apvieno dabisko tekstūru skaņas viļņus ar racionālu algoritmi, datori un ideāls kodolsintēzes racionālās domāšanas un uztveres estētiku.

>>> Specifikācija

Vispārīgi Zīmols: TicWatch

Tips: Bluetooth 5.0 TWS Austiņas

Modelis: TicPods2 Pro Specifikācija

Chip: QCC5121

Bluetooth Versija: 5.0

Uzlādes Ports: Tips-C

Akumulators(austiņas): 30mAh

Akumulators(uzlādēšana notiek):390mAh

Darba Laiks: 3H

Darba Laiks(ar uzlādes gadījumā): 20H

Ūdensnecaurlaidīgs Līmenis: iedarbību ipx4

AI Funkcija

Kutēšana: Jā

Ātrās Komandas: Jā

TicMotion: Jā

TicHear: Jā

Balss Asistents: Jā

Ilgtermi nospiediet pamosties tālruņa balss asistents: Jā

OTA Sistēmas Jaunināšanas: Jā Izmēri un Svars Austiņas Svars: 4.4 x 2g

Uzlādes Gadījumā, Svars: 29.5 g

Iepakojuma Svars: 50g

Austiņas Izmēri: 16 x 17 x 40mm

Uzlādes Lieta Izmēri: 24 x 32 x 71mm

Iepakojuma Izmēri: 50 x 60 x 100 mm Iepakojuma Saturs

1x TicPods Bluetooth TWS Austiņas

1x Uzlādes Gadījumā

1x Uzlādes Kabelis

1x Lietotāja Rokasgrāmata

>>> FAQ

Jautājums: Kā es varu atbildēt un noraidīt ienākošo zvanu?Galvas žesti: saņemot ienākošu zvanu, jūs varat atbildēt uz tālruņa pavirša galvu divreiz, vai noraidīt zvanu, kratot savu galvu divreiz.Ātrās Komandas: Jūs varat atbildēt uz ienākošajiem zvaniem, sakot, "pick up" vai atteiktu ienākošo zvanu, pasakot "piekārt." PIEZĪME: Šīs funkcijas attiecas tikai uz ienākošo zvanu.Jautājums: Cik ilgi tas veic, lai uzlādētu TicPods 2? Kad akumulators gan earbuds un apmaksas gadījumā, ir izsmelti, vieta earbuds maksas aprēķināšanas gadījumā, pēc tam pievienojiet to barošanas avotam maksas.Tas aizņem apmēram 85 minūtes par pilnu maksu.LED sāks mirgot sarkanā krāsā, kad baterijas līmenis ir mazāks par 20%, un tas sāk mirgot zaļā krāsā, kad baterijas līmenis ir vairāk nekā 20%.LED būs cietā zaļā krāsā, kad tas ir pilnībā uzlādēts.Jautājums: Kā es varu savienot pārī TicPods 2? Pāris bez Mobvoi app: Atvērts maksas lietu vāku.LED vajadzētu mirgot zilā krāsā, kas norāda, ka earbuds ir gatavi pāra. (Pārliecinieties, vai earbuds ir maksas aprēķināšanas gadījumā), *Ja zils indikators netiek parādīts, veiciet dubultklikšķi uz funkcijas taustiņu uz uzlādes box *pārliecinieties, vai uzlīmes par earbuds ir noņemts Atrast "TicPods" jūsu mobilās ierīces iestatījumus: "Uzstādījumi"-->"Bluetooth"-->"Citas Ierīces", Uzspiediet uz "TicPods", lai izveidotu pāra.Ierīce nosaukums tiks parādīts "Savu Ierīci." Tagad jūs varat izmantot savu jauno earbuds, lai baudīt savu audio un zvanus.Jautājums: Kā es varu savienot pārī TicPods 2? Savienošana bez Mobvoi app: 1. Atveriet uzlādes lietu vāku.LED vajadzētu mirgot zilā krāsā, kas norāda uz earbuds ir gatavi pāra.Pārliecinieties, vai earbuds ir maksas gadījumā. *Ja zils indikators netiek parādīts, veiciet dubultklikšķi uz funkcijas taustiņu uz uzlādes kastē. *Pārliecinieties, vai uzlīmes par earbuds ir noņemts. 3. Pieskarieties "TicPods", lai izveidotu pāra.Ierīce nosaukums tiks parādīts kā "Savu Ierīci." Tagad jūs varat izmantot savu jauno earbuds, lai baudīt savu audio un zvanus.Pārī ar Mobvoi app: Skenēt QR kods, lai lejupielādēt vai atjaunināt Mobvoi app.Atveriet uzlādes lietu vāku.LED vajadzētu mirgot zilā krāsā, kas norāda uz earbuds ir gatavi pāra.Pārliecinieties, vai earbuds ir maksas gadījumā. *Ja zils indikators netiek parādīts, veiciet dubultklikšķi uz funkcijas taustiņu uz uzlādes kastē. *Pārliecinieties, vai uzlīmes par earbuds ir noņemts.Atveriet Mobvoi app, un jums vajadzētu saņemt pāra izveides pieprasījumu popup nosaukts TicPods 2. Pieskarieties un sekot guide, lai pāri.Jautājums: Ir TicPods 2 ūdensnecaurlaidīgs?TicPods 2 ir iedarbību ipx4 putekļus, un ūdensnecaurlaidīgs reitings.

Tagi: veikals bezvadu austiņas, ticwatch, smago austiņas austiņas, saite komandieris pro, gadījumā ticwatch pro, snapdragon, 24 kupi pro skatīties, aptx ll, ticwatch pro 3 gps skatīties, auss spilvenu 5
Paziņojums Taisnība Bezvadu
Atbalsta Atmiņas Kartes No
Bluetooth Versija 4.1
Skaļuma Kontrole
Stils Auss
Savienotāji C Tips
Ūdensnecaurlaidīgs līmenis Iedarbību ipx4
Bezvadu
Izturība 32ΩΩ
Austiņu svars 4.2 x 2g
Kodekiem Apt-X
akumulators(uzlādēšana notiek) 390mah
Uzlādes lieta Izmēri 24 x 32 x 71mm
Chip qcc5121
Akumulators(austiņas) 30mah
Iepakojuma Izmēri 50 x 60 x 100 mm
Austiņu izmēriem 16 x 17 x 40mm
Atbalsts APP
Zīmola Nosaukums ticwatch
Ūdensizturīgs
Darba laiks 4 stundas
Ostas Maksas TIPA-C
Vocalism Princips Dinamiskās
Bezvadu Tips Bluetooth
Uzlādes Gadījumā Svars 29.5 g
Jutība 88dBdB
Vadības Pogas No
Frekvenču Diapazons 20 - 20000Hz
ai funkcija Kutēšana, OTA Sistēmas uzlabošana
Ar Mikrofonu
Veids Bluetooth 5.0 TWS Austiņas
Kontaktdakšas Tips L Locīšana
Modeļa Numurs Ticwatch TicPods Pro 2 Bluetooth Austiņas
Uzlādes Metode USB
Funkcijas Sporta
Aktīvā Trokšņu Slāpēšana
Iepakojuma Svars 50g
Līnijas Garums 1.2 Nonem

Uzrakstīt recenziju

【Qualcomm QCC5121] aicina Ticwatch TicPods 2 Pro AI TWS Bluetooth Austiņas Ātri - Komandu Duālā Mikrofona Trokšņu Slāpēšanas Ar Uzlādes Gadījumā

【Qualcomm QCC5121] aicina Ticwatch TicPods 2 Pro AI TWS Bluetooth Austiņas Ātri - Komandu Duālā Mikrofona Trokšņu Slāpēšanas Ar Uzlādes Gadījumā

2 Recenzijas
€19.49

Tas ir orignal bluedio austiņas, nevis viltus !un mums ir atļauts bluedio vairumtirdzniecības un tālākpārdevējs! Iepakošanas detaļas : 1* Orignal bluedio T2+ austiņas, 1*usb kabelis 1*aux kabeli.Mazumtirdzniecības Kastes*1. Sūtīt no Krievijas vai Ķīnas ,lūdzu, izdariet savu izvēli ,paldies norādīja. Iepakošanas sarakstā :T2+, AUX KABELIS ,USB

0 Recenzijas
€13.29

Bezvadu Austiņas HIFI Stereo Austiņas Ar MIKROFONU Bluetooth 5.0 Bezvadu Austiņas, Sporta Magnētisko Austiņas Telefoniem iPhone Apraksts: Bluetooth 5.0: duālais režīms, Bluetooth, zema jauda.Stereo: binaural stereo skaņas kvalitāti.Magnētiskā: magnētiskā valkā, glabāšana ir ērtāka.Ūdensizturīgs un sweatproof: IPX5 ūdensizturīgs un sweatproof.HD zvaniet: zvanu kvalitāte

2 Recenzijas
€4.95

Funkcijas: 1. LED displejs jauda: digitālā smart displejs, kreisās un labās auss uzlādes padomus, maģistra Bluetooth strāvas informāciju jebkurā laikā, jebkurā vietā. 2. Ergonomisks dizains: Tas atbilst programmas izveidē sniedz cilvēkiem, un to ir ērti valkāt. 3. Ar mini uzlādes bin: ar uzlādes urnas, viegli maksas var uzlādēt jebkurā laikā,

5 Recenzijas
€10.81

WFree kuģniecības Bezvadu Bluetooth austiņas stereo austiņas mūzikas austiņas atbalsta SD atmiņas karti ar mic mobilo ipad un iphone sumsamg 1. Bluetooth + MP3 funkciju, atbalsta stereo mūzika, tālruņa zvana... 2. Atbalsta visus audio ierīcēm, kurās ir Bluetooth iespējas, piemēram, mobilo tālruņu ,planšetdatoru,klēpjdatoru,datoru utt. 3. 3.5 mm audio

Saistītie Produkti